SP 2018: Peruanci bolji, Cueva promašio kazneni udarac, Farfan slomio rebro Kvistu!

Skandinavci su imali samo jedan udarac u okvir gola.

Na poluvremenu druge utakmice skupine C na Svjetskom nogometnom prvenstvu u Rusiji Peru i Danska igraju bez pogodaka, 0:0.

Prvu priliku na susretu imao je Yoshimar Yotun, no nakon soloprodora u osmoj minuti pucao je ravno u Schmeichela. Flores je tri minute kasnije pucao pored gola, a novu obranu Danac je upisao u 13. minuti nakon pokušaja Carrilla. Nakon dugo vremena Danci su došli do prve prilike, bilo je to u 27. minuti, no Delaney je pogodio kameru iza gola.

U 35. minuti smo vidjeli ružan Floresa koljenom, kojim je slomio rebro Kvistu pa ga je morao zamijeniti Lasse Schone, koji je imao jedinu priliku Danske u okvir gola, no Gallese je obranio njegov pokušaj. Minutu prije poluvremena Yussuf Poulsen napravio je kazneni udarac nad Cuevom, koji je sam i izveo kazneni udarac, ali je pucao preko gola i na odmor se otišlo bez pogodaka.