SP Play-off: Novi Zeland i Peru remizirali u Wellingtonu

Pogotke ni u drugom interkontinentalnom play-off susretu nismo vidjeli.

Ni u drugoj utakmici interkontinentalnog play-offa za odlazak na Svjetsko prvenstvo u Rusiju nismo vidjeli pogotke, susret između Novog Zelanda i Perua završio je 0:0.

U prilikama dosta siromašnoj utakmici, najbolju je imao Edison Flores, koji je glavom u 17. minuti pucao zamalo pored gola. Domaćin je zaprijetio preko Barbarousesa u 34. minuti, no rezultat se nije mijenjao. Unatoč dominaciji gostiju, susret je završen bez pogodaka pa će uzvrat 16. studenog u Limi odlučiti putnika za Rusiju.