Rezultati SP-a u Španjolskoj: Srbija, Litva, Turska i Brazil posljednji četvrtfinalisti

Rezultati SP-a u Španjolskoj: Srbija, Litva, Turska i Brazil posljednji četvrtfinalisti

Raspored, rezultati i tablice svih utakmica i skupina.

Srbija - Grčka/www.fiba.com

Svjetsko košarkaško prvenstvo u Španjolskoj započelo je 30. kolovoza. Hrvatska se nalazi u skupini B s Argentinom, Grčkom, Filipinima, Portorikom i Senegalom.

Raspored utakmica Hrvatske:

Subota, 30. kolovoz, 12,30h: Hrvatska – Filipini 81:78

Nedjelja, 31. kolovoz, 13,30h: Hrvatska – Argentina 90:85

Ponedjeljak, 1. rujan, 12,30h: Hrvatska – Senegal 75:77

Srijeda, 3. rujan, 20,00h: Hrvatska – Grčka 65:76

Četvrtak, 4. rujan, 18,00h: Hrvatska – Portoriko 103:82

talcia191

30. kolovoz:

Grupa B: Portoriko – Argentina 75:98, Grčka – Senegal 87:64

Grupa A: Egipat – Srbija 64:85, Francuska – Brazil 63:65, Iran – Španjolska 60:90

Grupa C: Ukrajina – Dominikanska Republika 72:62, Novi Zeland – Turska 73:76, SAD – Finska 114:55

Grupa D: Angola – Južna Koreja 80:69, Australija – Slovenija  80:90, Meksiko – Litva 74:87

31.  kolovoz:

Grupa B: Senegal – Portoriko 82:75, Filipini – Grčka 70:82

Grupa A: Srbija – Francuska 73:74, Brazil – Iran 79:50, Španjolska – Egipat 91:54

Grupa C: Dominikanska Republika – Novi Zeland 76:63, Finska – Ukrajina 81:76, Turska – SAD 77:98

Grupa D: Južna Koreja – Australija 55:89, Slovenija – Meksiko 89:68, Litva – Angola 75:62

1. rujan:

Grupa B: Argentina – Filipini 85:81, Portoriko – Grčka 79:90

Grupa A: Iran – Srbija 70:83, Francuska – Egipat 94:55, Brazil – Španjolska 63:82

2. rujan:

Grupa C: Ukrajina – Turska  64:58,  USA – Novi Zeland 98:71, Finska – Dominikanska Republika 68:74

Grupa D: Angola – Meksiko 55:79, Australija – Litva 82:75, Južna Koreja – Slovenija 72:89

3. rujan:

Grupa B: Filipini – Portoriko 73:77, Senegal – Argentina 46:81

Grupa A: Egipat – Iran 73:88, Srbija – Brazil 73:81, Španjolska – Francuska 88:64

Grupa C: Novi Zeland – Ukrajina 73:61, Turska – Finska 77:73, Dominikanska Republika – SAD 71:106

Grupa D: Meksiko – Australija 62:70, Slovenija – Angola 93:87, Litva – Južna Koreja 79:49

4. rujan:

Grupa B: Senegal – Filipini 79:81, Argentina – Grčka 71:79,

Grupa A: Brazil – Egipat 128:65, Iran – Francuska 76:81, Srbija – Španjolska (22,00)

Grupa C: Finska – Novi Zeland 65;67,  Ukrajina – SAD 71:95, Turska – Dominikanska Republika 77:64

Grupa D: Australija – Angola 83:91, Južna Koreja – Meksiko 71:87, Litva – Slovenija 67:64

Osmina finala (6. rujan): SAD – Meksiko 86:63,  Dominikanska Republika – Slovenija 61:71, Francuska – Hrvatska 69:64, Španjolska – Senegal 89:56

(7. rujan): Novi Zeland – Litva 71:76, Srbija – Grčka 90:72, Turska – Australija 65:64, Brazil – Argentina 85:65

Četvrtfinale (9. rujan): Litva – Turska, Slovenija – SAD. (10. rujan): Srbija – Brazil, Francuska – Španjolska

 

Obavještavamo Vas da portal hrvatskareprezentacija.hr zbog tehničkih poteškoća privremeno prestaje sa radom.