SP u rukometu na pijesku: Nakon dvije pobjede Hrvatska izgubila od Španjolske

U prvom setu Španjolci su stigli do slavlja minimalnom prednošću od jednog poena (20:19), dok su u drugom setu ponovili isto (28:27)

Foto Cinara Piccolo/CBHb/Photo&Grafia

Hrvatski pjeskaši nakon dvije pobjede na Svjetskom prvenstvu u rukometu na pijesku koji se održava u brazilskom Recifeu upisali su prvi poraz. Od Hrvatske bolja je bila Španjolska koja je stigla do pobjede u oba seta.

Hrvatska reprezentacija u 18.40 po lokalnom vremenu snage je odmjerila s ekipom Španjolske. U prvom setu Španjolci su stigli do slavlja minimalnom prednošću od jednog poena (20:19), dok su u drugom setu ponovili isto (28:27).

Kod Hrvatske najbolji bio je Zvonimir Dikić s 13 poena, dok je četiri manje dodao Drago Prka.

Trećeg dana Svjetskog prvenstva Hrvate očekuju dvije utakmice, točnije, dvoboji s ekipama Egipta i Rusije u 12:10, odnosno, 18.50 po lokalnom vremenu.