Španjolski Kup: Real pobijedio Espanyol, Modrić odigrao cijelu utakmicu

Luka Modrić nije bio na razini nekih prijašnjih utakmica, ali odigrao je jednu solidnu partiju

Luka Modrić/Getty Images

Španjolski Kup

ESPANYOL – REAL MADRID 0:1

Prva utakmica četvrtfinala: Espanyol – Real Madrid 0:1 (0:1). Stadion Cornellà-El Prat. Gledatelja: 18.000. Sudac: Clos Gómez.

Strijelac: 0:1 Benzema (25′).

ESPANYOL: Casilla, Sidnei, Moreno, Capdevila, Rodriguez, Torje (od 76′ Cordoba), Sanchez, Abraham, Lanzarote (od 46′ Alex), Garcia, Pizzi (od 89’Stuani).

REAL (M): Casillas, Ramos, Pepe, Arbeola, Marcelo, Modrić, Bale (od 90′ Rodriguez), Di Maria (od 73′ Alonso), Illarramendi, Ronaldo, Benzema (od 77′ Isco).

Nogometaši Real Madrida na gostovanju kod Espanyola slavili su 1:0 u prvoj utakmici četvrtine finala španjolskog Kupa. Jedini gol na utakmici postigao je Karim Benzema u 25. minuti. Arbeola je ubacio, Bale prenio loptu, a francuski napadač na drugoj vratnici poentirao – 0:1.

Luka Modrić nije bio na razini nekih prijašnjih utakmica, ali odigrao je jednu solidnu partiju. Hrvatski reprezentativac u nezgodnoj situaciji našao se u 70. minuti kada ga je lopta u kaznenom prostoru pogodila u ruku, ali glavni sudac je ocijenio da nije bilo namjere.