Španjolsko prvenstvo: Damjan Rudež utrpao sedam trica u slavlju Zaragoze!

Gosti su slavili 96:68, a hrvatski je reprezentativac za manje od 25 minuta igre ubacio 25 poena

Damjan Rudež

Hrvatski košarkaški reprezentativac Damjan Rudež pružio je fenomenalnu partiju u pobjedi Zaragoze nad Valladolidom u okviru 32. kola španjolske Endesa lige. Gosti su slavili uvjerljivim rezultatom 96:68, a hrvatski je reprezentativac za manje od 25 minuta igre ubacio 25 poena.

Zagrepčanin je pogotovo raspoložen bio iza linije 7,25, pogodivši čak sedam od osam pokušaja za tricu! Rudeš je za dvicu gađao 1-3, dok je s crte slobodnih bacanja imao 2-2. Odličnu prezentaciju zaključio je sa šest skokova i dvije asistencije.

Raspoložen je u 32. kolu bio i njegov reprezentativni kolega Damir Markota koji je imao 10 poena i 12 skokova u domaćoj pobjedi Bilbao nad Manresom 92:64. Zoran Vrkić je dodao šest poena, te po dva skoka i asistencije, dok je Fran Pilepić ostao bez poena.