Split Tommy nakon produžetaka do finala

Čak 10 žutih kartona uz jedan crveni i jedno isključenje trenera podijelili su suci polufinalne utakmice.

Malonogometaši Split Tommyja prvi su finalist prvenstva Hrvatske u malom nogometu nakon što su u produžecima slavili u Šibeniku protiv Crnice 3:2.

MNK Crnica – MNK Split Tommy 2:3 (1:1, 1:1)

strijelci: 1:0 Vuković (5′), 1:1 Marić (18′), 2:1 Radić (43′) 6m, 2:2 Suton (45′), 2:3 Đuraš (49′)

MNK Crnica: Mišković, Škugor, Nospak, Pavić, Perišić, Škugor, Vuković, Ljubić, Perić, Radić, Zorica.

MNK Split Tommy: Luketin, Ćorluka, Suton, Marić, Novak, Jukić, Đuraš, Kosor, Grcić, Ivanković, Perić, Fideršek, Tešija, Sekulić.

Nakon glatkih 6:1 na splitskim Gripama, malonogometaši Splita teško su došli do pobjede na Baldekinu protiv Crnice. Borbenu i žustru utakmicu obilježilo je čak osam deset žutih i jedan crveni karton te isključenje pomoćnog trenera gostiju. Domaćin je odlično ušao u utakmicu i poveo preko Dragana Vukovića u petoj minuti, a uoči odlaska na odmor, Alen Marić poravnao je rezultat. U drugom dijelu gledatelji nisu vidjeli pogodak, pa se ušlo u produžetke, dva puta po pet minuta.

Već u trećoj minuti prvog produžetka nesmotren start Luke Perića za najstrožu kaznu i isključenje, a Josip Radić pogađa za novo vodstvo Crnice. U posljednjoj minuti prvog produžetka, kapetan Josip Suton izjednačio je na 2:2, a potpuni preokret Split je napravio preko Mare Đuraša koji je pogodio u pretposljednjoj minuti za pretpostavilo se kasnije prolazak u finale prvenstva.