Split Tommy i Osijek Kelme došli do bodova u gostima

Osijek Kelme je u posljednja dva kola slavio vaterpolskim rezultatom 7:5, kod kuće protiv Potpićana i sada u Lučkom protiv Alumnusa.

Ubrzanim tempom utakmicama 15. kola nastavljeno je prvenstvo u Prvoj hrvatskoj malonogometnoj ligi, Osijek Kelme i Split Tommy osladili su se pobijedama u gostima, dok je aktualni prvak Nacional poražen u Vrgorcu.

Square – Split Tommy 2:4

Kapetan Josip Suton doveo je Splićane u vodstvo u 15. minuti, a gostima je do poluvremena Ante Ćorluka dvama pogocima povećao prednost. Na otvaranju drugog dijela Luka Perić podebljao je još vodstvo, a Hrvoje Cvjetković je sa dva pogotka uspio ublažiti poraz.

Alumnus – Osijek Kelme 5:7

U veoma važnom susretu za izbjegavanje pretposljednje pozicije i dodatnih kvalifikacija za ostanak u ligi, Osiječani su došli do jako bitna tri boda u gostima kod izravnog konkurenta, a s njima je sada playoff postao puno zanimljivija opcija. Andrej Pandurević dva je od svoja tri pogotka na utakmici postigao na otvaranju susreta i doveo goste u prednost koju su držali tokom cijelog susreta. Za Osijek su se osim Pandurevića u strijelce upisali i Goran Dakić dvaput, Gordan Duvančić i Matijas Mijić, dok su za Alumnus mreže tresli Franjo Matković dvaput, Antonijo Alfeldi, Ivan Herceg i Filip Pezelj.

Vrgorac – Nacional 3:1

Luka Suton pogotkom u sedmoj minuti doveo je Vrgorčane u vodstvo, a Ivan Jurišić izjednačio je rezultat samo dvije minute kasnije. Pred kraj prvog poluvremena Suton je ponovo pogodio za vodstvo, a konačni rezultat i pobijedu Vrgorca zapečatio je Ante Kraljević u 34. minuti.

Uspinjača – Crnica – srijeda u 20:30 sati

Potpićan 98 – Novo Vrijeme Makarska – srijeda u 17:45

Brod 035 – Futsal Dinamo – srijeda u 19:00