Splitski Universitas novi futsal prvoligaš!

Jesenje će igrati dodatne kvalifikacije protiv Uspinjače.

Studenti su u pretposljednjem kolu na gostovanju u Krapini došli do boda i osvojili prvo mjesto u kvalifikacijama za 1. Hrvatsku malonogometnu ligu te samim time i plasman u društvo najboljih hrvatskih futsal klubova.

Jesenje – Universitas 2:2 (2:1)

strijelci: 1:0 Vincelj (1′), 1:1 Mijić (9′), 2:1 Presečki (10′), 2:2 Ig.Šuljić (30′)

Jesenje: Danijel Končevski, Alen Kovačec, Josip Habjanec, Josip Cvilko, Davor Presečki, Denis Švaljek, Denis Lamot, Kristijan Leljak, Danijel Vincelj, Kristijan Osredečki, Dinko Veverec, Matija Habjanec, predstavnik kluba: Matija Bosak

Universitas: Andro Radostić, Ante Mijić, Ivor Šuljić, Ante Crnjac, Igor Šuljić, Mirko Nikolić, Mario Taći, Ivan Bezmalinović, Ante Peša, Jadran Kirevski, Dino Peša, Antonio Štimac, Tonći Bokan, Ivan Tustonjić, predstavnik kluba: Marin Mandić

Domaći malonogometaši su na sjajan način otvorili susret i poveli već u prvoj minuti preko Danijela Vincelja, međutim Studenti već u devetoj izjednačuju golom Ante Mijića. Neriješen rezultat stajao je samo minutu jer je Davor Presečki eksprsno vratio nadu Krapinjanima da mogu doći do prvog mjesta. Sredinom drugog dijela igre Igor Šuljić je postavio konačnih 2:2 i odveo svoju ekipu među prvoligaše.