Stipe Perica debitirao pogotkom

Stipe Perica odigrao je prvu utakmicu u dresu turske Kasimpase i upisao pogodak

Stipe Perica (23) u svom prvom nastupu za Kasimpasu upisao se u listu strijelaca. U 20. kolu turske Super lige Sivasspor je gostovao kod Kasimpase. U šestoj minuti poveli su gosti golom Emrea Kilinica.  Igrala se 14. minuta kada je loptu sa desne strane ubacio Mahmoud Trezegeut, a Perica njegov centaršut glavom posprema u mrežu. Utakmica je na kraju završila pobjedom Sivasspora (1:3) , a Perica je odigrao svih 90 minuta.

U tursku Kasmipasu mladi Zadranin je stigao u siječnju tokom zimskog prijelaznog roka na posudbu iz talijanskog Udinesea. Perica je prije pet godina prešao iz Zadra u Chealsea. Londonski klub ga šalje na posudbu  u NAC Bredu gdje je igrao dvije godine. Nakon toga slijedi transfer u Udinese. Prije posudbe u Kasimpasu, Perica je nastupio i za talijanski Frosinine (posudba).