Pregled: Što i gdje ovoga vikenda gledati na TV-u?

Pregled: Što i gdje ovoga vikenda gledati na TV-u?

Foto: commons.wikimedia.org/Stephen Edmonds

Bliži se vikend… Kraj radnog tjedna, za neke odmor, za druge umor, a za ljubitelje sporta alarm za pripremu na nešto više vremena provedenog pred televizijskim ekranom. Kako bismo vam pritom olakšali posao, donosimo detaljan pregled ponude sportskih događanja ovoga vikenda (petak, subota i nedjelja) kako na domaćim, tako i stranim kanalima (dostupnima hrvatskim pretplatnicima).

NAPOMENE: Crveno su označeni domaći TV kanali (ali i nastupi HR ekipa).

PETAK, 6. veljače 2015.

10.15 [EUROSPORT] Skijanje (M): Univerzijada u Sierra Nevadi: superveleslalom (LIVE)
10.30 [EUROSPORT2] Biciklizam: Tour of Dubai (LIVE)
13.00 [EUROSPORT2] Snowboard: Univerzijada, SBX (LIVE)
14.00 [EUROSPORT2] Snooker: German Masters (LIVE)
15.00 [EUROSPORT] Biatlon: Svjetski kup u Novom Mestu (LIVE)
16.00 [EUROSPORT] Skijaški skokovi: Svjetski kup u Njemačkoj (LIVE)
17.00 [HRT2] ATP Zagreb Indoors (LIVE)
17.00 [EUROSPORT2] Hokej na ledu: Univerzijada: Španjolska – Češka (LIVE)
17.55 [SPORTSKATV] HNL: Split – Istra (LIVE)
18.00 [SK2] ATP Quito, četvrtfinale (LIVE)
18.00 [ARENASPORT1] HNL: RNK Split – Istra 1961 (LIVE)
18.45 [EUROSPORT] Skijanje (Ž): Svjetsko prvenstvo, spust (LIVE)
19.00 [SK1] Euroliga: Fenerbahče – Laboral Kutxa (LIVE)
20.00 [SK2] Euroliga: Alba – Panathinaikos (LIVE)
20.30 [ARENASPORT3] Belgijska liga: Standard – Mouscron (LIVE)
20.15 [SPORTSKATV] Svijet automoto nautike – magazin
20.15 [ARENASPORT2] Rukomet: All Starst Team – Njemačka (LIVE)
20.30 [ARENASPORT1] Ligue 1: St Etienne – Lens (LIVE)
21.00 [SK1] Euroliga: Emporio Armani – Efes (LIVE)
21.05 [ARENASPORT4] Ragbi: Wales – Engleska (LIVE)
21.30 [EUROSPORT] Skijanje (M): Svjetsko prvenstvo, trening spusta (LIVE)
22.00 [SK2] ATP Quito, četvrtfinale (LIVE)
00.30 [SK1] ATP Quito, četvrtfinale (LIVE)
01.00 [ARENASPORT1] NHL: Washington – Anaheim (LIVE)

10.00 [ARENASPORT4] Dokumentarni film: Edwin Moses
10.30 [ARENASPORT4] Dokumentarni film: Bill Shankly
16.00 [SK1] Premier League Magazin
16.30 [SK1] Dogodilo se na današnji dan
17.10 [SPORTSKATV] Rotor – emisija o automoto sportu
17.30 [ARENASPORT2] Dokumentarni film: Rafael Nadal
02.30 [SK1] La Liga Magazin

06.00 [EUROSPORT2] Biciklizam: Tour of Dubai (snimka)
06.00 [ARENASPORT4] NFL: Green Bay – Dallas (snimka)
06.00 [ARENASPORT2] NHL: New York Rangers – Boston (snimka)
06.00 [SK2] Nizozemska liga: Heerenveen – Feyenoord (snimka)
07.00 [ARENASPORT3] Serie A: Cesena – Lazio (snimka)
07.00 [EUROSPORT2] Snooker: German Masters (snimka)
07.00 [ARENASPORT1] Vaterpolo: LEN Liga prvaka: Partizan – Jug (snimka)
07.15 [SPORTSKATV] Malonogometni turnir (Ž): Zagreb Winter Cup (snimka)
08.00 [SPORT1+] Eurokup: Dijon – Brose Baskets Bamberg (snimka)
08.15 [SK2] ATP Quito, osmina finala (snimka)
08.30 [EUROSPORT2] Hokej na ledu: Univerzijada: Kanada – Švedska (snimka)
08.30 [SK1] Euroliga: Real Madrid – Barcelona (snimka)
08.30 [EUROSPORT] Afrički kup nacija: Gana – Ekvatorijalna Gvineja (snimka)
09.00 [ARENASPORT1] Liga Endesa: Zaragoza – Iberostar (snimka)
09.30 [SPORTSKATV] Malonogometni turnir: Moja ulica, moja ekipa (snimka)
09.35 [SPORT1+] Eurokup: Brose Baskets Bamberg – Union Ljubljana (snimka)
10.00 [ARENASPORT3] Nogomet: Liverpool – Real Madrid (snimka)
10.00 [SK2] Fa kup: Manchester United – Cambridge (snimka)
10.00 [ARENASPORT2] Boks: Provodnikov – Bradley (snimka)
10.30 [SK1] Nizozemska liga: Ajax – AZ (snimka)
11.00 [ARENASPORT1] Ligue 1: Bordeaux – Guingamp (snimka)
11.00 [ARENASPORT2] Jadranska liga: Partizan – Jug (snimka)
11.30 [SK2] Euroliga: Olympiacos – CSKA (snimka)
11.30 [EUROSPORT] Afrički kup nacija: Kongo – Obala Bjelokosti (snimka)
12.00 [SPORT1+] Turski kup: Caykur Rizespor – Bešiktaš (snimka)
12.00 [ARENASPORT3] Copa Libertadores: Independiente Del Valle – Estudiantes (snimka)
12.00 [ARENASPORT1] Ragbi: Aviva Championship: Leicester – Bath (snimka)
12.15 [SPORTSKATV] Malonogometni turnir Lipovljani: finale (snimka)
12.15 [SK1] Euroliga: Crvena Zvezda – Žalgiris (snimka)
14.00 [SPORTSKATV] Vaterpolo: Regionalna liga: Partizan – Jug CO (snimka)
14.00 [ARENASPORT4] Grčka liga: Olympiacos – Atromitos (snimka)
14.00 [ARENASPORT2] NFL: Denver – Indianapolis (snimka)
14.15 [SPORT1+] Coppa Italia: Roma – Fiorentina (snimka)
14.15 [EUROSPORT] Skijaški skokovi: Svjetski kup u Willingenu (snimka)
14.30 [SK1] Euroliga: Galatasaray – Maccabi (snimka)
15.00 [ARENASPORT3] Nogomet: Maribor – Chelsea (snimka)
15.00 [ARENASPORT1] Paulista: Palmeiras – Ponte Preta (snimka)
16.00 [ARENASPORT4] Europska liga: Everton – Wolfsburg (snimka)
16.00 [ARENASPORT1] Rukomet: Metalurg – PSG (snimka)
17.00 [ARENASPORT3] Serie A: Atalanta – Cagliari (snimka)
18.00 [ARENASPORT2] NHL: Boston – LA Kings (snimka)
18.00 [ARENASPORT4] Nogomet: Roma – Manchester City (snimka)
20.00 [ARENASPORT4] Američki nogomet: NFL Gameday (snimka)
20.50 [SPORTSKATV] Vaterpolo: Regionalna liga: Primorje EB – Crvena Zvezda (snimka)
22.30 [ARENASPORT1] Rukomet: All Stars – Njemačka (snimka)
23.00 [ARENASPORT2] Vaterpolo: LEN Liga prvaka: Spandau – Jug (snimka)
00.48 [HRT2] ATP Zagreb Indoors (snimka)
00.00 [ARENASPORT3] HNL: RNK Split – Istra 1961 (snimka)
00.00 [EUROSPORT] Reli: FIA European Championship u Latviji (snimka)
00.30 [SPORTSKATV] Džudo: Grand Prix Toxio (snimka)
00.30 [SK2] FA kup: Bolton – Liverpool (snimka)
02.00 [ARENASPORT2] Rukomet: RNL – Veszprem (snimka)
04.00 [SK1] Euroliga: Unicaja – Nizhny (snimka)
05.00 [ARENASPORT1] Nogomet: Barcelona – PSG (snimka)

SUBOTA, 7. veljače 2015.

13.00 [EUROSPORT2] Snooker: German Masters (LIVE)
13.45 [SK1] Premier liga: Tottenham – Arsenal (LIVE)
13.45 [EUROSPORT] Skijanje: Univerzijada, superkombinacija (LIVE)
15.00 [ARENASPORT3] HNL: Rijeka – Hajduk (LIVE)
15.30 [ARENASPORT1] Ragbi: Kup 6 nacija: Italija – Irska (LIVE)
15.15 [EUROSPORT] Bitalon: Svjetski kup u Novom Mestu (LIVE)
15.50 [SPORT1+] Francuska liga: Rennes – Marseille (LIVE)
16.00 [SK1] Primera: Atletico Madrid – Real Madrid (LIVE)
16.00 [ARENASPORT3] Ligue 1: Rennes – Olympique Marseille (LIVE)
16.00 [SK2] Premier liga: Aston Villa – Chelsea (LIVE)
16.45 [EUROSPORT] Skijaški skokovi: Svjetski kup u Njemačkoj (LIVE)
17.15 [HRT2] ATP Zagreb Indoors, polufinale (LIVE)
18.00 [SK2] Primera: Villareal – Granada (LIVE)
18.00 [ARENASPORT3] Serie A: Verona – Torino (LIVE)
18.00 [ARENASPORT2] Ragbi: Kup 6 nacija: Francuska – Škotska (LIVE)
18.30 [SK1] Premier liga: Everton – Liverpool (LIVE)
18.30 [EUROSPORT2] Bundesliga: HSV – Hannover 96 (LIVE)
18.30 [EUROSPORT] Skijanje (M): Svjetsko prvenstvo, spust (LIVE)
19.00 [ARENASPORT1] Vaterpolo: Regionalna liga: Jug – Primorje (LIVE)
19.00 [HRT2] Skijanje (Ž): Svjetsko prvenstvo, spust (LIVE)
20.00 [SK2] Primera: Levante – Malaga (LIVE)
20.30 [EUROSPORT2] Hokej na ledu: Univerzijada: Kazahstan – SAD (LIVE)
20.40 [SPORT1+] Serie A: Juventus – AC Milan (LIVE)
20.45 [ARENASPORT3] Seriea A: Juventus – AC Milan (LIVE)
20.45 [SK1] Nizozemska liga: PSV – Utrecht (LIVE)
20.45 [EUROSPORT] Snooker: German Masters (LIVE)
22.00 [SK2] Primera: Socieada – Celta (LIVE)
22.30 [ARENASPORT3] Liga Paulista: Sao Paulo – Piracicaba (LIVE)
23.00 [ARENASPORT1] NHL: Tampa Bay – LA Kings (LIVE)

09.15 [SK2] Na današnji dan
10.00 [ARENASPORT3] Dokumentarni film: Lester Piggot
10.30 [ARENASPORT3] Dokumentarni film: Bob Paisley
12.50 [SPORTSKATV] TV Automagazin
14.00 [SPORTSKATV] Rotor – emisija o automoto sportu
15.00 [SPORTSKATV] Školska liga – dječja emisija
10.00 [EUROSPORT] Skijanje (Ž): Univerzijada, superkombinacija (LIVE)
10.00 [EUROSPORT2] Snowboard: Svjetski kup u Njemačkoj (LIVE)
11.15 [EUROSPORT2] Biciklizam: Tour of Dubai (LIVE)
12.15 [EUROSPORT] Biatlon: Svjetski kup u Novom Mestu (LIVE)
17.00 [SPORTSKATV] Ildiko Wermescher – Magazin
20.30 [SPORTSKATV] Svijet automoto nautike – Magazin
03.30 [ARENASPORT2] Dokumentarni film: Heike Dreschler

06.00 [ARENASPORT2] NHL: Boston – LA Kings (snimka)
07.00 [ARENASPORT3] Serie A: Atalanta – Cagliari (snimka)
07.00 [ARENASPORT1] Vaterpolo: LEN Liga prvaka: Jug – Szolnok (snimka)
06.00 [EUROSPORT2] Biciklizam: Tour of Dubai (snimka)
06.00 [SK1] Primera: Deportivo – Eibar (snimka)
07.15 [SPORTSKATV] Odbojka (Ž): Svjetski GP: Hrvatska – Australija (snimka)
07.30 [SK2] Euroliga: Unicaja – Nizhny (snimka)
07.45 [SK1] ATP Quito, četvrtfinale (snimka)
08.00 [ARENASPORT2] Američki nogomet: Denver – Indianapolis (snimka)
08.00 [ARENASPORT3] Nogomet: Arsenal – Borussia Dortmund (snimka)
08.25 [SPORT1+] Francuska liga: Saint Etienne – RC Lense (snimka)
08.30 [EUROSPORT] Skijanje (Ž): Svjetsko prvenstvo, spust (snimka)
08.30 [EUROSPORT2] Cross-Country: Svjetsko juniorsko prvenstvo (snimka)
09.00 [ARENASPORT1] Liga Endesa: Unicaja – Laboral Kutxa (snimka)
09.30 [SK2] Euroliga: Fenerbahče – Laboral Kutxa (snimka)
09.45 [SK1] Euroliga: Alba – Panathinaikos (snimka)
10.00 [ARENASPORT2] Boks: Selby – Brunker (snimka)
10.05 [SPORTSKATV] Mininogomet: Kup nacija: Hrvatska – Kazahstan (snimka)
10.20 [HRT2] Skijanje: Svjetsko prvenstvo (snimka)
11.00 [ARENASPORT1] Ligue 1: St. Etienne – Lens (snimka)
11.00 [EUROSPORT] Skijanje (Ž): Svjetsko prvenstvo, spust (snimka)
11.15 [SK1] Nizozemska liga: Ajax – AZ (snimka)
11.35 [SPORTSKATV] Mininogomet: Kup nacija: Španjolska – Hrvatska (snimka)
11.45 [SK2] ATP Quito, četvrtfinale (snimka)
11.55 [SPORT1+] Euroliga: ALBA Berlin – Panathinaikos (snimka)
12.00 [ARENASPORT3] Copa Libertadores: Corinthinas – Once Caldas (snimka)
12.00 [ARENASPORT2] Ragbi: Wales – Engleska (snimka)
13.00 [ARENASPORT1] HNL: Split – Istra (snimka)
14.00 [ARENASPORT2] Američki nogomet: New England – Baltimore (snimka)
16.00 [ARENASPORT2] NHL: Washington – Anaheim (snimka)
19.15 [SPORTSKATV] Malonogometni turnir “Lipovljani”, finale (snimka)
21.00 [ARENASPORT3] Belgijska liga: Standard – Mouscron (snimka)
21.00 [ARENASPORT1] Ligue 1: Rennes – Olympique Marseille (snimka)
22.00 [ARENASPORT2] Boks: Kevin Mitchell – Daniel Estrada (snimka)
23.00 [EUROSPORT] Rally: FIA European Championship Latvija (snimka)
23.30 [SK1] Premier liga: Manchester City – Hull (snimka)
23.30 [EUROSPORT] Konjički sport: Svjetski kup u Bordeauxu (snimka)
00.00 [SPORTSKATV] Malonogometni turnir “Moja ulica, moja ekipa), finale (simka)
00.00 [EUROSPORT2] Hokej na ledu: Univerzijada: Kanada – Rusija (snimka)
00.00 [ARENASPORT3] Serie A: Juventus – Milan (snimka)
00.00 [SK2] Nizozemska liga: PSV – Utrecht (snimka)
01.30 [ARENASPORT1] HNL: Rijeka – Hajduk (snimka)
01.45 [SK1] ATP Quito, polufinale (snimka)
01.45 [SK2] Švicarska liga: St. Gallen – Zurich (snimka)
02.30 [SPORTSKATV] Džudo: Grand Prix Quingdao (snimka)
03.15 [ARENASPORT1] Serie A: Juventus – Milan (snimka)
03.30 [SK2] Premier liga: Manchester City – Hull (snimka)
04.00 [ARENASPORT2] Košarka: Zaragoza – Iberostar (snimka)
04.00 [ARENASPORT3] Europska liga: Everton – Wolfsburg (snimka)
05.00 [ARENASPORT1] Nogomet: Maribor – Chelsea (snimka)
05.00 [ARENASPORT3] HNL: Lokomotiva – Dinamo (snimka)
05.15 [SK2] Championship: Wigan – Bournemouth (snimka)

NEDJELJA, 8. veljače 2015.

10.00 [EUROSPORT] Skijanje (M): Univerzijada, superkombinacija (LIVE)
12.30 [ARENASPORT4] Serie A: Fiorentina – Atalanta (LIVE)
12.30 [ARENASPORT1] Liga Endesa: Barcelona – Iberostar (LIVE)
12.30 [SK2] Nizozemska liga: Feyenoord – Cambuur (LIVE)
12.45 [EUROSPORT] Biatlon: Svjetski kup u Novom Mestu (LIVE)
13.00 [SK1] Premier liga: Burnely – WBA (LIVE)
13.45 [EUROSPORT] Skijanje (M): Univerzijada, superkombinacija (LIVE)
14.00 [SPORTSKATV] Mali nogomet: “35. Zimsko prvenstvo Varaždin”, finale – veterani
17.00 [ARENASPORT4] Dokumentarni film: Carl Lewis
14.30 [ARENASPORT2] Belgijska liga: Kortrijk – Club Brugge (LIVE)
14.30 [SPORTKLUB3] Nizozemska liga: Go Ahead Eagles – Ajax (LIVE)
15.00 [EUROSPORT] Biatlon: Svjetski kup u Novom Mestu (LIVE)
15.00 [ARENASPORT3] HNL: Zadar – Osijek (LIVE)
15.00 [ARENASPORT1] Serie A: Sampdoria – Sassuolo (LIVE)
15.00 [ARENASPORT4] Serie A: Cagliari – Roma (LIVE)
15.05 [SK1] Premier liga: Newcastle – Stoke (LIVE)
15.15 [HRT2] Olimp – emisija
15.15 [EUROSPORT2] Bundesliga: Werder – Bayer Leverkusen (LIVE)
15.45 [EUROSPORT] Skijaški skokovi: Svjetski kup u Njemačkoj (LIVE)
16.00 [HRT2] ATP Zagreb Indoors – finale (LIVE)
16.15 [ARENASPORT2] Grčka liga: Panathinaikos – Paneitolikos (LIVE)
17.00 [ARENASPORT3] HNL: Slaven Belupo – Zagreb (LIVE)
17.00 [SPORTKLUB3] Primera: Getafe – Sevilla (LIVE)
17.00 [ARENASPORT1] Ligue 1: Nice – Nantes (LIVE)
17.00 [SK1] ABA Liga: Krka – Crvena Zvezda (LIVE)
17.30 [EUROSPORT2] Bundesliga: Augsburg – Eintracht (LIVE)
17.30 [ARENASPORT4] Dokumentarni film: Rinus Michels
17.15 [SK2] Premier liga: West Ham – Manchester United (LIVE)
17.30 [EUROSPORT] Skijanje (M): Svjetsko prvenstvo, superkombinacija (LIVE)
17.55 [HRT2] Skijanje (M): Svjetsko prvenstvo, superkombinacija (LIVE)
18.00 [ARENASPORT2] Begijska liga: Cercle Brugge – Anderlecht (LIVE)
18.30 [ARENASPORT4] Grčka liga: PAOK – Olympiacos (LIVE)
19.00 [ARENASPORT1] Vaterpolo: Regionalna liga: Crvena Zvezda – Partizan (LIVE)
19.00 [SPORTKLUB3] Primera: Espanyol – Valencia (LIVE)
19.00 [SK2] ATP Quito, finale (LIVE)
19.00 [SK1] ABA Liga: Cedevita – Cibona (LIVE)
19.30 [EUROSPORT] Afrički kup nacija, finale (LIVE)
20.00 [ARENASPORT2] Liga Endesa: Real Madrid – Fuenlabrada (LIVE)
20.00 [ARENASPORT3] Liga Paulista: Palmeiras – Corinthians (LIVE)
20.00 [EUROSPORT2] Snooker: German Masters Berlin (LIVE)
20.40 [SPORT1+] Serie A: Inter – Palermo (LIVE)
20.45 [ARENASPORT4] Serie A: Inter – Palermo (LIVE)
21.00 [SPORTKLUB3] Portugalska liga: Sporting – Benfica (LIVE)
21.00 [ARENASPORT1] Ligue 1: Lyon – PSG (LIVE)
21.00 [SK1] Primera: Athletic Bilbao – Barcelona (LIVE)
21.30 [SK2] NBA: Cleveland – LA Lakers (LIVE)
22.15 [EUROSPORT] Skijanje (M): Svjetsko prvenstvo, superkombinacija (LIVE)
22.30 [ARENASPORT3] Liga Paulista: Santos – RB Brazil (LIVE)
23.00 [ARENASPORT1] NHL: Tampa Bay – Anaheim (LIVE)

10.00 [ARENASPORT4] Dokumentarni film: Nadia Comaneci
10.30 [SK2] Na današnji dan
10.30 [ARENASPORT4] Dokumentarni film: Fabio Capello
18.30 [SPORTSKATV] Istinom do gola – emisija
20.00 [SPORTSKATV] Dječja liga – emisija
21.35 [SPORTSKATV] Prehrana i sport – emisija
22.00 [SPORTSKATV] TV automagazin
05.30 [ARENASPORT2] Dokumentarni film: Muhammad Ali

06.00 [EUROSPORT2] Biciklizam: Tour of Dubai (snimka)
06.00 [ARENASPORT2] NHL: Washington – Anaheim (snimka)
06.15 [SK1] ABA Liga: Budućnost – Zadar (snimka)
07.00 [SK2] ATP Quito, polufinale (snimka)
07.00 [ARENASPORT3] Serie A: Verona – Torino (snimka)
07.00 [EUROSPORT2] Hokej na ledu: Univerzijada: Kanada – Rusija (snimka)
07.25 [SPORTSKATV] Pannonian Challenge Osijek (snimka)
08.00 [ARENASPORT4] Nogomet: Monaco – Zenit (snimka)
08.30 [EUROSPORT] Skijanje (M): Svjetsko prvenstvo, spust (snimka)
08.30 [SK1] ABA Liga: Igokea – Olimpija (snimka)
10.00 [SPORTSKATV] Hrvanje: Svjetsko juniorsko prvenstvo Zagreb (snimka)
10.00 [ARENASPORT2] Boks: Kevin Mitchell – Daniel Estrada (snimka)
10.00 [ARENASPORT3] Nogomet: Arsenal – Borussija Dortmund (snimka)
10.30 [ARENASPORT1] HNL: Rijeka – Hajduk (snimka)
10.45 [SK2] Primera: Atletico Madrid – Real Madrid (snimka)
11.00 [ARENASPORT2] Jadranska liga: Jug – Primorje (snimka)
12.00 [ARENASPORT2] Ragbi: Kup 6 nacija: Francuska – Škotska (snimka)
12.00 [SPORTKLUB3] Primera: Cordoba – Almeria (snimka)
12.25 [SPORTSKATV] Mali nogomet: “35. Zimsko prvenstvo Varaždin”, finale – seniori
13.00 [ARENASPORT3] HNL: Dinamo – Lokomotiva (snimka)
14.30 [SK2] Škotski FA kup: Dundee – Celtic (snimka)
17.00 [SPORTSKATV] SP u brzinskom rolanju (snimka)
18.50 [SPORT1+] Serie A: Juventus – AC Milan (snimka)
19.30 [EUROSPORT2] Skijanje (M): Svjetsko prvenstvo, superkombinacija (snimka)
21.10 [HRT2] HNL – emisija
22.00 [ARENASPORT2] Boks: Campbell – Brizuela (snimka)
22.10 [HRT2] Skijanje: Svjetsko prvenstvo (snimka)
22.45 [SPORT1+] La Ligue: Lyon – PSG (snimka)
22.50 [SPORTSKATV] Džudo: Grand Prix Abu Dhabi (snimka)
23.00 [ARENASPORT2] Jadranska liga: Crvena Zvezda – Partizan (snimka)
23.00 [SK1] Premier liga: West Ham – Manchester United (snimka)
23.30 [EUROSPORT] Reli: FIA European Championship u Latviji (snimka)
00.00 [EUROSPORT2] Afrički kup nacija, finale (snimka)
00.00 [ARENASPORT4] Liga Endesa: Real Madrid – Fuenlabrada (snimka)
00.30 [SK2] Primera: Espanyol – Valencia (snimka)
00.30 [ARENASPORT3] Serie A: Sampdoria – Sassuolo (snimka)
01.30 [EUROSPORT2] Bundesliga: Werder – Bayer Leverkusen (snimka)
00.45 [SK1] NBA: Cleveland – LA Lakers (snimka)
02.00 [ARENASPORT4] Grčka liga: Panathinaikos – Paneitolikos (snimka)
02.00 [ARENASPORT2] Rukomet: Metalurg – PSG (snimka)
02.00 [ARENASPORT1] HNL: Zadar – Osijek (snimka)
02.15 [SK2] Švicarska liga: Grashopper – Basel (snimka)
02.30 [SK1] ATP Quito, finale (snimka)
03.00 [EUROSPORT2] Biciklizam: Tour of Dubai (snimka)
03.00 [ARENASPORT3] Ligue 1: Lyon – PSG (snimka)
03.30 [ARENASPORT2] Dokumentarni film: Haille Gebressellasie
04.00 [SK1] Premier liga: Everton – Liverpool (snimka)
04.00 [ARENASPORT4] Europska liga: St Etienne – Inter (snimka)
04.30 [EUROSPORT2] Afrički kup nacija, finale (snimka)
05.00 [ARENASPORT1] Nogomet: Bayern – Manchester City (snimka)
05.00 [ARENASPORT3] Nogomet: Slaven Belupo – Zagreb (snimka)
22.00 [ARENASPORT2] Boks: Campbell – Brizuela (snimka)
22.10 [HRT2] Skijanje: Svjetsko prvenstvo (snimka)
22.45 [SPORT1+] La Ligue: Lyon – PSG (snimka)
22.50 [SPORTSKATV] Džudo: Grand Prix Abu Dhabi (snimka)
23.00 [ARENASPORT2] Jadranska liga: Crvena Zvezda – Partizan (snimka)
23.00 [SK1] Premier liga: West Ham – Manchester United (snimka)
23.30 [EUROSPORT] Reli: FIA European Championship u Latviji (snimka)
00.00 [EUROSPORT2] Afrički kup nacija, finale (snimka)
00.00 [ARENASPORT4] Liga Endesa: Real Madrid – Fuenlabrada (snimka)
00.30 [SK2] Primera: Espanyol – Valencia (snimka)
00.30 [ARENASPORT3] Serie A: Sampdoria – Sassuolo (snimka)
01.30 [EUROSPORT2] Bundesliga: Werder – Bayer Leverkusen (snimka)
00.45 [SK1] NBA: Cleveland – LA Lakers (snimka)
02.00 [ARENASPORT4] Grčka liga: Panathinaikos – Paneitolikos (snimka)
02.00 [ARENASPORT2] Rukomet: Metalurg – PSG (snimka)
02.00 [ARENASPORT1] HNL: Zadar – Osijek (snimka)
02.15 [SK2] Švicarska liga: Grashopper – Basel (snimka)
02.30 [SK1] ATP Quito, finale (snimka)
03.00 [EUROSPORT2] Biciklizam: Tour of Dubai (snimka)
03.00 [ARENASPORT3] Ligue 1: Lyon – PSG (snimka)
03.30 [ARENASPORT2] Dokumentarni film: Haille Gebressellasie
04.00 [SK1] Premier liga: Everton – Liverpool (snimka)
04.00 [ARENASPORT4] Europska liga: St Etienne – Inter (snimka)
04.30 [EUROSPORT2] Afrički kup nacija, finale (snimka)
05.00 [ARENASPORT1] Nogomet: Bayern – Manchester City (snimka)
05.00 [ARENASPORT3] Nogomet: Slaven Belupo – Zagreb (snimka)
05.45 [ARENASPORT4] Američki nogomet: Green Bay Dallas (snimka)

Obavještavamo Vas da portal hrvatskareprezentacija.hr zbog tehničkih poteškoća privremeno prestaje sa radom.