Subašić bez previše posla, Monaco lako preko Lensa

Monaco je bez problema riješio Lens u gostima, a Subašić još jednom ove sezone završio utakmicu bez gola u mreži...

Danijel Subašić još jednom je sačuvao mrežu ‘čistu’, a ostatak njegove momčadi bombardirao je Lens s 3:0 u gostima. Monaco je poveo u 36. minuti golom Ferreire, a isti je igrač u 44. minuti asistirao Martialu za 2:0. Konačan rezultat i pobjedu gostiju potvrdio je Silva u 73. minuti.

Subašić je intervenirao samo jednom i to je bila sjajna reakcija na pokušaj Touzgharija u 88. minuti susreta. Subašićeva statistika ove sezone za Monaco je impresivna. Od 42 nastupa, čak 23 napustio je ‘čiste mreže’, a primio je samo 27 golova.

U utakmici koja se odigrala ranije, St. Etienne je pobijedio Montpellier 1:0 golom Gradela u 21. minuti.

Vodeća momčad francuskog prvenstva je PSG sa 68 bodova, Lyon ima tri boda manje, a Monaco je treći sa 62 boda. St. Etienne se nalazi na četvrtom mjestu sa 60 bodova.