Subašić odličan u remiju Monaca

Danijel Subašić bio je vrlo dobar u remiju svoje momčadi protiv St. Etienna, no ipak nije uspio sačuvati mrežu netaknutom...

Danijel Subašić/Foto: asmonaco.com

Odigrana je prva utakmica 31. kola Ligue 1. U Kneževini su snage ogledali Monaco i St. Etienne, a nakon 90 minuta borbe završilo je neodlučeno, 1:1.

Bolje su krenuli gosti, bili su opasniji i konkretniji u ofenzivnim akcijama, no na vratima Monaca ponovno je sjajan bio hrvatski reprezentativac Danijel Subašić.

Suba je uspješno ‘skinuo’ sve pokušaje nogometaša St. Etienna, no nije mu bilo pomoći u 62. minuti kad ga je na kapitulaciju primorao Erding.

Domaći su živnuli poslije primljenog zgoditka, krenuli nešto odvažnije u napad, a nagrađeni su u 68. minuti – Kurzawa je sjajno dodao Martialu, a ovaj postavio konačnih 1:1.