NAJNOVIJE VIJESTI

Superliga (m): HAOK Mladost do 12. pobjede uz izgubljen set

U derbiju kola Sisak je došao do pobjede u Nedelišću protiv Centrometala.

Nakon nešto više od mjesec dana zimske pauze nastavljena su odbojkaška natjecanja, a samo su odbojkaši Osijeka uspjeli doći do pobjede bez izgubljenog seta.

HOK Rijeka – HAOK Mladost  1:3  ( 18:25, 25:20, 19:25, 16:25 ) – Vodeća Mladost iz Zagreba pobjedila je na gostovanju u Rijeci, Rijeka je nakon gubitka prvog seta uspjela izjednačiti rezultat, ali više od toga nisu mogli, pa je Mladost upisala 12. pobjedu u prvenstvu.

OK Medicinar – OK Mladost Ribola Kaštela  1:3 ( 20:25, 18:25, 25:23, 12:25 ) – I druga Mladost došla je do pobjede na gostovanju u Trnskom, nakon gubitka prva dva seta domaći su uspjeli doći do smanjenja vodstva, da bi ih gosti iz Kaštela razbili u četvrtom setu i došli do pobjede.

MOK Mursa Osijek – OK Kitro Varaždin  3:0 ( 25:14, 25:14, 25:21 ) – Osječani su došli do rutinske pobjede nad fenjerašem iz Varaždina. Prva dva seta su uvjerljivo osvojili, dok su Varaždinci pružili donekle otpor u trećem setu i skupili 21 poen.

OKM Centrometal – OK Sisak  1:3 ( 25:21, 21:25, 23:25, 18:25 ) – Najzanimljiviji susret kola igran je u Nedelišću gdje su igrale četvrta i šesta momčad lige, ali je domaći Centrometal porazom pao za dvije pozicije. Poveo je Centrometal sa 1:0 u setovima, bili su blizu i osvajanju trećeg seta, ali Sisčani su došli do važne pobjede protiv konkurenta za pozicije.