Superliga (M): HAOK Mladost korak do naslova prvaka

Zagrepčane još jedna pobjeda dijeli od preuzimanja naslova prvaka Hrvatske Kaštelanima.

Odbojkaši zagrebačke Mladosti uvjerljivom pobjedom u Kaštel Starom protiv domaće Mladost Ribole došli su na korak od naslova prvaka Hrvatske u odbojci.

Nakon dramatičnih pet setova u Zagrebu, Zagrepčani su susret u gostima riješili u svoju korist lakše od očekivanog i sa glatkih 3:0 došli do prve meč lopte.

Prva dva seta gosti su osvojili nakon što su potpuno nadigrali domaću ekipu i ostavili je na samo 17 poena u oba seta. U trećem setu Kaštelani su odigrali puno bolje i bili u igri do posljednjeg poena, ali nisu uspjeli zakomplicirati meč.

Treća utakmica igrati će se 7. travnja u Zagrebu u Domu odbojke Bojan Stanić s početkom u 18:30 sati.

OK Mladost Ribola – HAOK Mladost Proenergy 0:3 (17:25, 17:25, 24:26)