Superliga (m/ž): Domaćini u muškoj konkurenciji bez boda, kod žena samo Olimpik slavio u gostima

Odbojkaši Mladosti porženi su u MEVZA ligi od Ljubljane s 3:0.

Odigrano je nepotpuno 10. kolo u odbojkaškoj Superligi u muškoj i ženskoj konkurenciji. Kod muškaraca su odigrane tri utakmice u kojoj su gosti ostvarili sve tri pobjede, dok se četvrti susret nije odigrao zbog obaveza HAOK Mladosti u MEVZA ligi.

Centrometal, Rijeka i Mladost Ribola promarširali su kroz Rovinj, Osijek i Split, a samo su Splićani uspjeli osvojiti barem počasni set.

8. OK ROVINJ 10 0

U ženskoj Superligi tri su domaće ekipe ostvarili pobjede. Kaštela Cemex je nakon katastrofalnog prvog seta izgubljenog sa 12:25 proigrala i potom do nogu potukla odbojkašice Poreča. U trećem setu su Porečanke uzele samo šest bodova. Enna Vukovar je bila sigurna protiv druge ekipe iz Kaštela, Marine, a Mladost je nakon dva lagana seta imala problema u trećem protiv Rijeke, ali su ipak uspjeli dobiti 28:26. Brda su povela s 1:0 u setovima, a zatim se Olimp pokazao kao nepremostiva planina za njih.

OK Kaštela Cemex – OK Poreč 3:1

ŽOK Enna Vukovar – OK Marina Kaštela 3:0

HAOK Mladost – HAOK Rijeka CO 3:0

OK Brda – OK Olimpik 1:3