Superliga (Ž): Porazi kaštelanskih odbojkašica

U osmom kolu drugog dijela Superlige bodove su upisale zagrebačke Mladostašice protiv Kaštele Cemex, a odbojkašice Rijeke slavile su protiv Marine Kaštele.

OK Kaštela Cemex – HAOK Mladost Proenergy

Odbojkašice Mladosti u osmom su kolu drugog dijela Superlige ponovile uspjeh iz utakmice finala Kupa Hrvatske. Nakon tri dana ponovno su odmjerile snage s odbojkašicama Kaštele Cemex, ovog puta u Gradskoj dvorani Kaštela Starog. Ishod utakmice opet je bio na strani Zagrepčanki. Utakmica je završila rezultatom 1:3 (20:25, 18:25, 25:17, 22:25). Iako su kaštelanske odbojkašice bile u nešto boljem izdanju nego tri dana ranije, to nije bilo dovoljno za pobjedu protiv trenutno najboljih odbojkašica Hrvatske.

HAOK Rijeka CO – OK Marina Kaštela

U Rijeci je odigran uzbudljiv susret između odbojkašica Rijeke i Marine Kaštele. Uz mnogo rezultatskih obrata i zanimljivih poena, na kraju ovog napetog dvoboja slavile su domaće odbojkašice. Riječanke su uvjerljivim rezultatom otvorile utakmicu i upisale pobjedu u prvom setu s čak 14 bodova razlike. Nakon što su iduća dva seta pripala gošćama, domaće igračice mirno i koncentrirano vraćaju rezultat u svoju korist. Susret je završio rezultatom 3:2 (25:11, 25:27, 19:25, 25:20, 15:13).