Superveleslalom: Natko Zrnčić-Dim 30., hrvatski skijaš osvojio prvi bod ove sezone

Ivica Kostelić je završio na 38. mjestu, pobjednik Austrijanac Reichelt

Natko Zrnčić Dim/Getty Images

Natko Zrnčić-Dim je sa startnim brojem 49 osvojio 30. mjesto u superveleslalomu u Beaver Creeku. Prvi ovosezonski bod osvojio je zaostavši 2.31 sekunde za pobjednikom Austrijancem Reicheltom

– Nažalost nisam se dobro osjećao na stazi koja se pokazala jako teškom. Ipak drago mi je jer ovo je moj prvi bod ove sezone i mislim da će forma biti u usponu i da ću i dalje osvajati bodove, ustvrdio je Zrnćić-Dim.

Ivica Kostelić je završio na 38. mjestu zaostavši za pobjednikom 3.03 sekunde. Ovako zahtjevne staze i teški zavoji u brzim disciplinama mu prouzrokuju jake bolove u koljenu.