Švicarsko prvenstvo: Ante Vukušić zabio za pobjedu Lausanne protiv Luzerna

Utakmica 26. kola: Lausanne - Luzern 1:0. Vukušić je zabio u 87. minuti, odigravši cijelu utakmicu u dresu domaćina

Hrvatski internacionalac Ante Vukušić postigao je pobjednički gol u dvoboju 26. kola švicarskog prvenstva za minimalno slavlje Lausanne protiv Luzerna. Bivši napadač Hajduka odlučujući je pogodak postigao u 87. minuti susreta. Vukušić je u igri proveo svih 90 minuta, kao i Tomislav Puljić u momčadi Luzerna.

Vukušić je u redove švicarskog prvoligaša stigao tijekom siječnja iz Perugije, a ovo mu je treći pogodak u šest nastupa u švicarskoj ligi. Unatoč pobjedi, Lausanne je i dalje uvjerljivo posljednja na ljestvici sa 17 bodova, šest manje od pretposljednjeg Siona, dok je Luzern peti sa 39 bodova.