Svjetski kup: Ivica Kostelić 28., Natko Zrnčić-Dim 36. u superveleslalomu u Kvitfjellu

Kostelić je utrku završio s 1.79 sekunde zaostatka za pobjednikom Kjetilom Jansrudom, dok je Natko Zrnčić-Dim imao 2.12 sekundi zaostatka

Ivica Kostelić/Getty Image

Ivica Kostelić plasirao se na 28. mjesto, dok je Natko Zrnčić-Dim bio 36. u superveleslalomu voženom u norveškom Kvitfjellu. Kostelić je startao kao 30. i na kraju završio s 1.79 sekundi zaostatka za pobjednikom Kjetilom Jansrudom iz Norveške, dok je Natko Zrnčić-Dim s 2.12 sekundi zaostatka zauzeo 36. poziciju.

Rezultati: 1. Kjetil Jansrud (Nor) 1:31.39, 2. Patricka Küng (Švi) +0.26, 3. Matthias Mayer (Aut) +0.33…28. Ivica Kostelić +1.79…36. Natko Zrnčić-Dim +2.12