Svjetsko klupsko prvenstvo: Meksička Pachuca osvojila treće mjesto!

Od 18 sati finale igraju Real Madrid i brazilski Gremio.

Pachuca i domaća Al-Jazira odigrali su utakmicu za treće mjesto na Svjetskom klupskom prvenstvu, kojem je domaćin Ujedinjeni Arapski Emirati, a slavila je meksička momčad s 4:1.

Meksikanci su poveli u 37. minuti preko Jonathana Urrete. Domaćin dolazi do izjednačenja u 57. minuti kada je precizan bio Khalfan Mubarak Al Shamsi. Međutim, tri minute poslije Pachuca ponovno vodi pogotkom Franca Jare.

Do kraja susreta meksička momčad postiže još dva pogotka. Prvo je za 3:1 precizan bio Roberto Carlos De La Rosa u 79. minuti, da bi Angelo Sagal pet minuta poslije udarcem s bijele točke postavio konačnih 4:1.