Svjetsko prvenstvo u stolnom tenisu: Sandra Paović zlatna!

Sandra Paović, članica STKOI Uriho iz Zagreba, u finalu kategorije 6 pobjedila je Njemicu Grebe s 3:0 (13:11, 11:4, 11:3)

Sandra Paović

Sandra Paović osvojila je prvo mjesto na Svjetskom prvenstvu u stolnom tenisu za osobe s invaliditetom što se održava u Pekingu. Paović, članica STKOI Uriho iz Zagreba,  u finalu kategorije 6 pobjedila je Njemicu Grebe s 3:0 (13:11, 11:4, 11:3). U polufinalu Sandra paović svladala je Ruskinju Chebainkinus 3:1.

Anđela Mužinić, članica STKOI Nec iz Splita, posustala je u četvrtfinalu kategorije 3 izgubivši od Turkinje od Dumand 1:3.

U Pekingu se natječe 112 stolnotenisačica i 176 stolnotenisača. Hrvatske boje brane tri stolnotenisačice i dva stolnotenisača.

Po završetku pojedinačnog natjecanja na rasporedu su nadmetanja parova, a hrvatske boje branit će Anđela Mužinić i Helena Dretar Karić.