Taekwondo: Antonija Žeravica osvojila zlatnu medalju na German openu

Antonija je u finalu u seniorskoj konkurenciji do 62 kilograma pobijedila Španjolku Dianu Aazquez Valles 6:3

Antonija Žeravica, članica Taekwondo kluba Orion, osvojila je prvo mjesto u konkurenciji seniorki na međunarodnom turniru German open održanom u Hamburgu.

Antonija je slavila u kategoriji do 62 kilograma, a u finalu je pobijedila Španjolku Dianu Aazquez Valles 6:3. Na putu do finala hrvatska reprezentativka svladala je Ruskinju Louise Overgaard 13:1, Njemicu Tamaru Nothaft 1:0, Španjolu Katiju Calvar Matrinez 8:6, te predstavnicu Vijetnama Pham Thu Hien 4:3.

Tadea Beršinić, članica Karlovca, slavila je u konkurenciji juniorki do 59 kilograma. Beršinić je u finalu bila bolja od Amerikanke Valerie Loureda 19:7, a prije toga je bila uspješnija od Njemice Charline Kremer 25:8 i Belgijanke Amber Pannemans 3:0.