Najavio je sljedeću sezonu i progovorio o raskidu suradnje s dosadašnjim trenerom Šveđaninom Jonasom Bjorkmanom.

Blanka Vlašić: „Bila sam tužna i nesretna“

Kakav pothvat! Mladi boćar Vargona izjednačio hrvatski rekord!

Načinović već petu sezonu nastupa u dresu tog riječkog boćarskog kluba.

Objavljeno: 14.12.2017

[Video] Stipe Miočić: "Naravno da me svi žele pobijediti jer sam prvak"

Stipe će se 20. siječnja 2018. godine boriti protiv Kamerunca Francisa Ngannoua u meču za obranu titule.

Objavljeno: 11.12.2017

Superliga (M): Nova pobjeda zagrebačkih Mladostaša

U 10. kolu Superlige za odbojkaše nove pobjede su upisali OK Mladost Ribola Kaštela, Rijeka i zagrebačka Mladost, a Sisak je svladao varaždinske odbojkaše.

Objavljeno: 16.12.2017

EP: Hrvati bez polufinala! Razočarali Sever i Jerebić

Mislav Sever je završio 26., dok je Jerebić osvojila 31. mjesto u kvalifikacijama.

Freitagu nedostajala desetinka boda, u vrhu Norvežanin

Anders Fannamel zadržao prednost iz prve serije, na postolju vodeći u Svjetskom kupu Richard Freitag te Poljak Kamil Stoch.

Škraping na Pašmanu doživljava svoje 13. izdanje!

Ove godine novina je utrka rekreativaca na kojoj mogu sudjelovati djeca i odrasli.