Teniska nada Klara Miličević osvojila svoj četvrti uzastopni turnir

Mlada hrvatska tenisačica Klara Miličević nastavlja nizati odlične rezultate. 13-godišnjakinja je osvojila svoj četvrti uzastopni turnir, a sva četiri spadaju u kategoriju najjačih turnira u Švedskoj.

Zašto u Švedskoj, pitate se? Zbog toga što je Norrahammar rodno mjesto ove mlade teniske nade. Udaljen 150 kilometara od Goteborga, omaleni je gradić na južnom dijelu Švedske, u kojemu se Klara rodila i odrasla.

Nakon dvoranskog SALK prvenstva, Državnog dvoranskog prvenstva i zemljanog turnira u Bastadu, na red je došlo i Državno prvenstvo na otvorenom, kojeg je osvojila bez izgubljenog seta, baš kao i turnir u Bastadu. Također, vrijedi spomenuti da je i na tri od četiri navedena turnira osvojila i igru parova. Ona joj je izmakla jedino u Bastadu.

”Klara je iznimno talentirana i osvojila je sve moguće turnire u Švedskoj. Nastupa i za švedsku reprezentaciju pa njihovi mediji često pišu o njoj”, izjavio je Tomislav Barišić, Klarin rođak.