Težak poraz hrvatskih rukometaša u Sloveniji

U Kopru u dvorani Bonfika pred punim gledalištem reprezentacije Slovenije i Hrvatske odigrale su i drugu pripremnu utakmicu. Prvu je Hrvatska dobila 31:30 u Ivanić Gradu. A u drugoj je Hrvatska teško poražena sa 32:17.

Početak utakmica je bio dobar sa obadvije strane, slično poluvrijeme kao u Ivanić Gradu. Poraz je neugodan posebice ako se uzme u obzir da je na poluvremenu zaostatak bio pristojan: 14:12.

No nevjerojatno loša igra je tek uslijedila u drugom poluvremenu u kojem su igrači trenera PPD Zagreba Veselina Vujovića očitali pravu lekciju našima bez Domagoja Duvnjaka.

Između 38. i 58. minute naši rukometaši nisu uspjeli postići pogodak. Kauboji su postigli samo pet golova u drugom dijelu.

U teškom porazu naših, najefikasniji je bio Manuel Štrlek s četiri pogotka, dok je Sloveniju predvodio Gašper Marguč sa sedam golova.