Tomasov donio bod Astani

U drugom kolu skupine A Astana i Slavija su podijelile bodove. Poveli su gosti u 18. minuti kad je Sykora iz slobodnog udarca pronašao Ngadeua, koji je glavom poslao loptu u mrežu. Izjednačio je naš Marin Tomasov krajem prvog dijela spretnom reakcijom iz gužve. Bivši igrač Rijeke, Hajduka i Zadra igrao je do 82. minute. U dvoboju Maccabija i Villarreala nije bilo pogodaka.

Zanimljivo je bilo u skupini B u Beogradu, gdje je kijevski Dinamo napravio preokret. Ožegović je u 34. minuti pogodio za vodstvo Partizana, a  povisio je Kana osam minuta kasnije. Moraes je u 54. minuti smanjio s bijele točke, da bi izjednačio Buyalsky u 68. minuti. Pobjedu ukrajinskom predstavniku donosi Moraes svojim drugim pogotkom šest minuta prije kraja. Vida je odigrao cijelu utakmicu. Skenderbeu i Young Boys su podijelili bodove. Sowe je u 62. minuti bio strijelac za vodstvo albanske momčadi, a gosti su bod uzeli preko  Assalea sedam minuta potom.

U skupini C su domaćini upisali pobjede 2:1. Koka u 26. minuti donosi Bragi prednost protiv Istanbula, ali već dvije minute kasnije Belozoglu je strijelac za izjednačenje. Pobjedu Portugalcima donio je Fransergio u 89. minuti. Kaderabek je u drugoj minuti pogodio za prednost Hoffenheima u Bugarskoj, no Ludogorets je proekrenuo preko Dyakova i Lukokija. Kramarić je odigrao cijelu utakmicu.