Tri asistencije Ivana Perišića!!!

Inter će u četvrtfinalu igrati protiv Lazija.

Hrvatski nogometni reprezentativac, Ivan Perišić odigrao je sjajnu utakmicu i upisao tri asistencije u pobjedi Intera protiv Beneventa u talijanskom kupu.

Inter je s visokih 6:2 porazio drugoligaša Beneventa. U trećoj minuti je Mauro Icardi načeo goste iz kaznenog udarca, a samo četiri minute kasnije, Antonio Candreva praktički je riješio pitanje pobjednika. U sudačkoj nadoknadi prvog dijela, Perišić je asistirao Henrique Dalbertu za 3:0.

Samo tri minute u nastavku trebalo je Nerrazurima za novi pogodak, a postigao ga je Lautaro Martinez na Ivanovu asistenciju. Isti dvojac režirao je u 66. minuti i peti pogodak Intera, a u međuvremenu je Roberto Insigne zabio za Benevento.

U 74. minuti Filippo Bandinelli smanjio je rezultat, a konačnih 6:2 svojim drugim golom postavio je Candreva.

Perišić je igrao do 67. minute kada ga je zamijenio Borja Valero, Šime Vrsaljko odigrao je cijelu utakmicu i zaradio žuti karton, a Marcelo Brozović napustio je igru u 82. minuti.

Inter se plasirao u četvrtfinale Kupa, a tamo će igrati protiv Lazija.