Tri Mladosti slavile u polufinalima kupa za odbojkaše i odbojkašice

Uzvrati su na rasporedu 12. prosinca.

Odigrane su prve polufinalne utakmice kupa Hrvatske za odbojkaše i odbojkašice, a sve tri Mladosti upisale su pobjede i došli nadomak finala.

U muškoj konkurenciji HAOK Mladost je u Nedelišću protiv OKM Centrometala upisala glatku 3:0 pobjedu, dok je Mladost Ribola iz Kaštele ipak ispustila jedan set u slavlju na gostovanju u Trnju kod Medicinara.

OKM Centrometal – HAOK Mladost 0:3 (7:25, 21:25, 18:25)

OK Medicinar – OK Mladost Ribola 1:3 (20:25, 21:25, 25:23, 18:25)

Kod djevojaka HAOK Rijeka je imala laganu zadaću protiv novopečenog Superligaša Enne iz Vukovara. Vukovarke su jedva upisivale dvoznamenkasti broj poena po setu. U drugom susretu Kaštela Cemex je dočekala HAOK Mladost, a u reprizi prošlogodišnjeg finala uspjele su osvojiti jedan set. Uoči same utakmice Kaštelanke su dobile veliko pojačanje povratkom reprezentativke Elene Vukić.

HAOK Rijeka CO – ŽOK Enna Vukovar 3:0 (25:16, 25:11, 25:10)

OK Kaštela Cemex – HAOK Mladost 1:3 (21:25, 12:25, 25:22, 14:25)

Uzvratne utakmice na rasporedu su srijedu, 12. prosinca.