PAOK je konačno proigrao...

Grčki PAOK, kojega s izborničke klupe predvodi hrvatski trener Igor Tudor, slavio je u 13. kolu tamošnjega prvenstva protiv Panioniosa s 2:1, ostvarivši tako i četvrtu uzastopnu utakmicu bez poraza.

Tudora su na početku sezone oštro kritizirali, momčadi nije išlo, ozlijedile su se i neke bitne karike, no čini se kako je hrvatski stručnjak konačno pronašao pravu formu i krenuo u pozitivnu rezultatsku seriju.

Golove za solunsku momčad zabili su Robert Mak u 11. minuti i Georgios Tzavella u 79. minuti, dok je jedini pogodak za goste djelo Evangelosa Oikonomoua u 47. minuti. Hrvatski veznjak Marin Leovac u dresu PAOK-a odigrao je svih 90 minuta.

Na prvenstvenoj ljestvici i dalje je u vodstvu Olympiakos s maksimalnim brojem pobjeda, s deset bodova manje slijedi ga AEK, a treći je Panathinaikos s 25 bodova. PAOK je sada četvrti s 22 boda iz trinaest utakmica.