Tudor uvjerljivo pobijedio Dnjipro, pogodak Nikole Kalinića

PAOK Igora Tudora u prijateljskoj je utakmici uvjerljivo svladao Dnjipro rezultatom 4:1.

Igor Tudor/Foto: commons.wikimedia.org

Suparnik zagrebačke Lokomotive u drugom pretkolu Europske lige grčki PAOK, kojeg vodi Igor Tudor, u prijateljskoj je utakmici pobijedio Dnjipro 4:1. počasni pogodak za Ukrajince postigao je hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić.

Momčad Igora Tudora protiv prošlosezonskog finalista Europske lige povela je u prvom poluvremenu 1:0, da bi u drugom zabili još tri pogotka. Poraz Dnipra ublažio je Nikola Kalinić pogotkom u 89. minuti.

Na taj je način PAOK poslao ozbiljno upozorenje Lokomotivi protiv koje će u četvrtak na Maksimiru igrati u prvoj utakmici drugog pretkola Europske lige. Podsjetimo, Lokomotiva je u prvom pretkolu izbacila velški Airbus UK Broughton pobijedivši 3:1 u gostima i odigravši 2:2 na domaćem terenu.