[VIDEO] Turska Super Lig: Tudor doživio treći poraz za redom na gostovanjima

Momčad Igora Tudora propustila šansu za povratak na vrh

U 16. kolu turske Super lige Galatasaray izgubio 2-1 na gostovanju kod Malatyaspora.

Gosti iz Istanbula odigrali su vrlo lošu utakmicu pogotovo u prvom dijelu kada nisu uputili niti jedan udarac prema vratima domaćina. Momčad Malatyaspora prvi dio susreta odigrala je vrlo dobro te na poluvremenu vodila 2-0. Strijelci su bili Pereira i Boutaib (38.’, 45.’).

Gosti su u drugom dijelu odigrali nešto ofenzivnije i bolje, no nisu uspjeli preokrenuti susret u svoju korist. U 74. minuti postigli su počasni pogodak preko Senegalca Ndiayea.

Ovim porazom Galatasaray je ostao drugi na ljestvici sa 32 osvojena boda, dok se domaći nalaze na 10. mjestu sa 19 bodova. Na vrhu tablice je velika gužva. Prvi je Istanbul Basaksehir sa 33 boda, bodom više od Tudorove momčadi. Treći je Kayserispor sa 30 bodova, a četvrti Fenerbahce sa 29 bodova i utakmicom manje.