U-15 Hrvatska vaterpolo reprezentacija izgubila na otvaranju turnira u Mađarskoj

Ranije smo pisali kako se U-15 Hrvatska vaterpolo reprezentacija nalazi na Uskršnjem turniru u Mađarskoj, a mladi reprezentativci nisu imali uspješno otvaranje turnira. Izabranici Hrvoja Bobanovića izgubili su na startu turnira od vršnjaka iz Srbije rezultatom 8:6.

Mladi reprezentativci su savršeno ušli u utakmicu i nakon prve četvrtine su imali veliko vodstvo od 3:0, no onda dolazi neshvatljivi pad i očajne dvije četvrtine u kojima su naši dečki zabili samo tri gola, a primili čak osam golova. U posljednjoj četvrtini nije bilo golova, stoga je izostao preokret Hrvatske. Najbolji u redovima Hrvatske su bili Brajnović i Babić sa po dva gola.

U-15 reprezentaciji preostaju još ogledi s Italijom, Crnom Gorom i domaćinom Mađarskom, iako je već sada jasno kako će teško ponoviti prošlogodišnji uspjeh kada su osvojili tradicionalni Uskršnji turnir.