U-16: Poraz od Izraela u posljednjem susretu

Hrvatska je upisala po jednu pobjedu, remi i poraz u Tel Avivu.

Hrvatska nogometna reprezentacija do 16 godina starosti zaključila je nastup u Tel Avivu ogledom s nacionalnom selekcijom domaćina koja je upisala pobjedu rezultatom 3:2.

Domaćin je poveo u devetoj minuti pogotkom Yifraha, ubrzo je izjednačio Šaranić, a odluka je pala u završnom dijelu drugog poluvremena.

Tada je Arie s dva pogotka doveo Izraelce u vodstvo 3:1, a na konačnih 3:2 smanjio je Bilić u posljednjoj minuti susreta.

U-16: IZRAEL – HRVATSKA 3:2 (1:1)

Strijelci: 1:0 – Yifrah (9′), 1:1 – Šaranić (12′), 2:1 – Arie (70′), 3:1 – Arie (79′). 3:2 – Bilić (80′)

Hrvatska: Kolić, Vukman, Brekalo, Pelivan, Išlić (53′ Krolo), Šimić, Šaranić, Laća (50′ Tomić), Milošević, Ivanović, Bilić. Izbornik: P. Krpan.

Hrvatska U-16 upisala je u prva dva kola međunarodnog turnira u Tel Avivu remi sa Slovačkom (2:2) i pobjedu nad Bjelorusijom (4:0).

izvor: hns-cff.hr