U-17 reprezentacija svladala BiH

Mladi hrvatski nogometaši upisali su pobjedu u prijateljskoj utakmici...

Na kraju priprema za nastup na svjetskoj smotri u Čileu izabranici Darija Bašića odmjerili su snage s U-19 reprezentacijom Bosne i Hercegovine U-19 te su ubilježili pobjedu rezultatom 4:3. Na stadionu NK Bedem Bih je povela 2:0 golovima Kremenovića i Gojaka u 20. i 23. minuti. No, Babić je već u 37. minuti smanjio rezultat na 2:1, da bi Brekalo u 52. minuti donio izjednačenje.

Opet je BiH povela preko Gojaka, ali Halilović se pobrinuo za novo izjednačenje. Pobjedonosni pogodak za Hrvatsku postigao je Vizinger u 78. minuti susreta.

Hrvatska reprezentacija nastupila je u sastavu: Šemper (od 46′ Nevistić), Hudećek, Erlić, Soldo (od 46′ Ivanušec), Brekalo (od 77′ Gudelj), Đurasek (od 46′ Pasariček), Majić (od 46′ Šverko), Moro (od 46′ Vizinger), D. Halilović, Babić (od 46′ Babić), Đira (od 46′ Karamarko)