U-17: repriza u Rivi, novi remi Turske i Hrvatske

Za razliku od prošle utakmice, u ovoj je Turska povela.

Pod vodstvom novog izbornika Tomislava Rukavine, hrvatska reprezentacija do 17 godina odigrala je dvije prijateljske utakmice sa svojim domaćinima u kampu Turskog nogometnog saveza, a obje su završile istim rezultatom.

Prije dva dana, Turska je izjednačila na 1:1 pogotkom u sudačkoj nadoknadi, a u četvrtak je povela u 27. minuti preko Sarikaye, međutim, već u idućoj minuti domaći vratar Aksit usmjerava loptu u vlastitu mrežu te ponovno ispisuje na semaforu konačnih 1:1.

Hrvatska je igrala u sastavu: Margan, Unušić (73′ Braut), Brekalo (73′ Brekalo), Klarić (73′ Galić), Džankić, Ćurić, Soldo (45′ Biuk), Duvnjak (62′ Tomek), Groznica (73′ Branšteter), Ćubelić (73′ Vasilj), Bilić (73′ Jurčec).