U-17: Srbija pobijedila Hrvatsku u prijateljskoj utakmici

Srbija - Hrvatska 4:1 (Jović 20', 75', Šaponjić 69', 73' / Vlašić 18')

Elvir Maloku/Getty Images

Prijateljska utakmica, U-17

SRBIJA – HRVATSKA 4:1 (1:1)

Stara Pazova. Strijelci: 0:1 – Vlašić (18′), 1:1 – Jović (20′), 2:1 – Šaponjić (69′), 3:1 – Šaponjić (73′), 4:1 – Jović (75′).

HRVATSKA: Gujić, Cerovec, Anočić, Balić, Benković, Kulenović, Vlašić, Bitunjac, Miklić, Ćorić, Čabraja. (Još su igrali: Čeko, Budan, Grubišić, Jurić, Maloku, Mrkonjić, Špoljarić i Vrljičak).

Izabrane vrste Hrvatske i Srbije, za uzrast do 17 godine, dogovorile su dvije prijateljske utakmice u Srbiji, 11. i 13. prosinca 2013. godine.

U prvoj je pobijedio domaćin, premda je Hrvatska povela. U 18. minuti precizan je bio Vlašić, ali Jović je ubrzo izjednačio. U drugom poluvremenu, u 69. i 73. minuti, Šaponjić s dva gola donosi prednost Srbiji, a Jović svojim drugim pogotkom, u 75. minuti, postavlja konačnih 4:1.