U-19: Njemačka u posljednjoj minuti srušila Hrvatsku

U susretu drugog kola, Hrvatska 23. ožujka u 17:00 sati u Dugopolju igra protiv Mađarske.

Hrvatska nogometna reprezentacija do 19 godina starosti poražena je u prvom kolu Elitne skupine kvalifikacija za Europsko prvenstvo. Izabranici Ivana Gudelja poraženi su u Sinju od Njemačke rezultatom 1:2.

HRVATSKA – NJEMAČKA 1:2 (0:1)

Strijelci: 1:0 – Arp (41′), 1:1 – Blagaić (57′), 2:1 – Burkardt (90′)

Hrvatska: Kotarski, B. Šutalo, Čolina, Bulat, J. Šutalo, Smolčić, Šego (84′ Šipoš), Palaversa, Baturina (54′ Blagaić), Marin, Bušnja (84′ Kreković).

Njemačka: Plogmann, Ludewig, Mai, Bisseck, Lungwitz, Mbom (78′ Osterhage), David, Yeboah (70′ Burkardt), Kuhn, Jastrzembski (70′ Hermann), Arp (78′ Hottmann).

Arp je doveo Njemačku u vodstvu pri kraju prvog dijela, a na 1:1 poravnao je Blagaić samo tri minute po svom ulasku u igru. Pobjedu je Njemačkoj naposljetku osigurao Burkardt, još jedan igrač s klupe u 90. minuti.

U drugoj utakmici prvog kola Norveška i Mađarska odigrale su bez pogodaka (0:0). U susretu drugog kola, Hrvatska 23. ožujka u 17:00 sati u Dugopolju igra protiv Mađarske.