U-20 reprezentacija opet remizirala protiv selekcije Serie B

U novoj prijateljskoj utakmici hrvatske U-20 reprezentacije protiv selekcije Serie B opet nije bilo pobjednika...

U La Speziji je odigran novi prijateljski susret U-20 hrvatske reprezentacije i selekcije Serie B. Opet nije bilo pobjednika. Krajem veljače je u Kostreni bilo 0:0, a danas smo vidjeli pogotke. Na utakmici je bilo oko 500 gledatelja.

Serie B je povela preko Rossija u 59. minuti, a 15 minuta kasnije izjednačio je Spezijin igrač Čanađija. Bila je to još jedna dobra provjera za mlade nade hrvatskog nogometa.

Serie B – Hrvatska (U-20) 1:1