U-21 reprezentacija rutinski slavila u San Marinu

Nova pobjeda hrvatske U-21 reprezentacije...

Momčad Nenada Gračana nastavila je pobjednički niz u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo u Poljskoj 2017. godine. Nakon domaće pobjede protiv Gruzije i slavlja u Estoniji naša reprezentacija je s uvjerljivih 3:0 pobijedila u San Marinu.

Mladi Kockasti su već na početku utakmice osigurali bodove. Marić je u sedmoj minuti doveo Hrvatsku u prednost, da bi kapetan Pašalić pet minuta kasnije povisio. U 32. minuti je Marić svojim drugim pogotkom povisio na 3:0 i rezultat se više nije mijenjao. Iduću utakmicu naša momčad igra 11. studenog u Šibeniku također protiv San Marina, a šest dana kasnije će u Rijeci dočekati Španjolce.

Hrvatska: Livaković, Mikanović, A. Milić, Kolinger, Benković, Radošević (od 46′ Brlek), Pašalić, Halilović, Rog, Ćorić (od 85′ Dangubić), Marić (od 66′ Balić)