U češkoj Ostravi dva stolnoteniska hrvatska zlata, srebro i tri bronce!

U češkoj Ostravi na Međunarodnom stolnoteniskom turniru za osobe s invaliditetom U
kategoriji 1-3 žene Prvo mjesto osvojila Anđela Mužinić savladavši u finalu svoju partnericu iz
reprezentacije Helenu Dretar Karić s 3:0.
U finalu kategorije 6. Pavao Jozić savladao je Čeha Pina Lorca Mariasa Nicolasa s 3:0, dok je treće
mjesto zauzeo naš Vjekoslav Gregorović.
U kategoriji 4 žene treće mjesto zauzela je još jedna Hrvatica, Jelena Šišić koja je u polufinalu
izgubila od Slovakinje Andree Dolinar s 0:3.
Treću broncu za hrvatske reprezentativce osvojio je U kategoriji 4 muški Tomislav Špalj izgubivši u
polufinalu od Poljaka ZYLKA Krszysztofa 0:3.U kategoriji 3 Nino Baša nije prošao grupu.
Predsjednik Hrvatskog stolnoteniskog saveza osoba s invaliditetom Dragan Rakić izjavio je „da je
izuzetno zadovoljan ovim pojedinačnim rezultatima koji su bili dobra provjera uoči predstojećeg
Europskog prvenstva u slovenskom Laškom koje se održava krajem rujna. Ono čime sam izuzetno
zadovoljan to je svakako odlična atmosfera koja vlada u redovima naše reprezentacije“, zaključio je