U Dardi održano državno prvenstvo zrakoplovnih modelara

U Dardi održano državno prvenstvo zrakoplovnih modelara

Osnovna škola Darda osvojila je dva druga mjesta.

foto: hrvatski zrakoplovni savez

U organizaciji Aerokluba Osijek, a pod pokroviteljstvom Hrvatskog zrakoplovnog saveza, Državno prvenstvo zrakoplovnih modelara u kategorijama F1N i F1N-150 održano je u sportskoj dvorani Osnovne škole Darda. Na natjecanju je sudjelovalo ukupno 65 modelara i 10 ekipa.

U kategoriji F1N od ukupno 33 natjecatelja, 1. mjesto u ukupnom poretku osvojio je Vilim Zobec (AMK ”Karlovac”), 2. mjesto zauzeo je Darko Ozimec (AMK ”Sisak”), dok je 3. mjesto zauzeo Damir Kosir (MK ”Zaprešić”).

U kategoriji juniora, 1.je mjesto osvojio Antonio Ozimec (AMK ”Sisak”), 2. mjesto zauzeo je Leon Činčurak (AK ”Osijek”), dok je 3. mjesto zauzela Mihaela Radić (AK ”Osijek”).

U kategoriji mlađih juniora – osnovna škola, 1. je mjesto osvojio Leon Činčurak (AK ”Osijek”), 2. mjesto osvojila je Mihaela Radić (AK ”Osijek”) dok je 3. mjesto osvojio Dominik Pajkurić (AK ”Osijek”).

U kategoriji kadeta – komaraca, 1. mjesto osvojio je Mak Balaš (AK ”Osijek”), 2. mjesto osvojila je Hana Višinger (AK ”Osijek”), dok je 3. mjesto zauzela Ana Štiks (AK ”Osijek”).

Ekipno je u ukupnom poretku najviše, 1. mjesto osvojila ekipa AMK ”Sisak”, 2. mjesto zauzela je ekipa AK ”Osijek”, dok je 3. mjesto zauzela ekipa MK ”Zaprešić”.

Među juniorima, 1. mjesto osvojila je ekipa AK ”Osijek 3”, 2.  mjesto osvojila je ekipa AK ”Osijek 2”, dok je 3. mjesto zauzela ekipa AK ”Osijek 4”.

U konkurenciji mlađih juniora – osnovna škola, 1. mjesto zauzela je ekipa AK ”Osijek 3”, 2. mjesto zauzela je ekipa AK ”Osijek 2”, a 3. je mjesto zauzela ekipa CTK ”Čeminac”

Prvo mjesto u konkurenciji kadeta – komaraca zauzela je ekipa AK ”Osijek 4”, a 2. mjesto ekipa AK ”Slavonski Brod”.

U kategoriji F1N-150 od ukupno 38 natjecatelja, 1. mjesto u ukupnom poretku zauzeo je Igor Nišević (AK ”Osijek”), 2. mjesto zauzeo je Damir Kosir (MK ”Zaprešić”), dok je 3. mjesto zauzeo Vilim Zobec (AMK ”Karlovac”).

U kategoriji juniora, 1. je mjesto osvojio Borna Zobec (AK ”Karlovac”), 2. mjesto osvojila je Lea Višinger (AK ”Osijek”), dok je 3. mjesto osvojila Hana Višinger (AK ”Osijek”).

U kategoriji mlađih juniora – osnovna škola, 1. mjesto osvojio je Borna Zobec (AK ”Karlovac”), 2. mjesto zauzela je Lea Višinger (AK ”Osijek”), dok je 3. mjesto osvojila Hana Višinger (AK ”Osijek”).

U kategoriji kadeta – komaraca, 1. mjesto osvojila je Hana Višinger (AK ”Osijek”), 2. mjesto osvojio je Borna Večei (AK ”Osijek”), dok je 3. mjesto osvojio Mak Balaš (AK ”Osijek”).

Prvo mjesto ekipno, u ukupnom poretku osvojila je ekipa AK ”Osijek 1”, 2. mjesto osvojila je ekipa AMK ”Sisak”, dok je 3. mjesto osvojila ekipa AK ”Osijek”.

Među juniorima, 1. mjesto osvojila je ekipa AK ”Osijek 2”, 2. mjesto osvojila je ekipa OŠ ”Darda”, a 3. je mjesto osvojila ekipa AK ”Osijek 3”.

U konkurenciji mlađih juniora – osnovna škola, 1. mjesto zauzela je ekipa AK ”Osijek 2”, 2. mjesto zauzela je ekipa OŠ ”Darda”, dok je 3. mjesto zauzela ekipa CTK ”Čeminac”.

Prvo mjesto u konkurenciji kadeta – komaraca zauzela je ekipa AK ”Osijek 4”, 2. mjesto ekipa AK ”Osijek 5”, i 3. mjesto ekipa AK ”Slavonski Brod”.

Obavještavamo Vas da portal hrvatskareprezentacija.hr zbog tehničkih poteškoća privremeno prestaje sa radom.