U utakmici punoj preokreta, Mladost i Verona podijelili bodove

Mladost se nalazi na četvrtom mjestu skupineLige prvaka.

Vaterpolisti Mladosti remizirali su u 5. kolu vaterpolske Lige prvaka sa talijanskim Sport Managementom iz Verone rezultatom 7:7.

HAVK Mladost – BPM Sport Management 7:7 (2:2, 2:0, 2:5, 1:0)

Nakon početnog vodstva gostiju, Cosmin Radu i Lovre Miloš koriste igrača više i donose prednost Žapcima, ali uoči kraja prve četvrtine i gosti zabijaju nakon isključenja pa se na prvi predah odlazi sa 2:2. U drugoj dionici, Mladostaši su poveli sa 4:2, ali to su platili s isključenjem iz utakmice Miloša zbog prigovora sucu, Ćuk je zaradio tri isključenja, a po dva su imali nositelji igre Radu i Petković.

Igrači Sport Managementa koriste izostanke Mladosti u bazenu i okreću rezultat u svoju korist 6:4. Mladost je golovima Buljubašića i Biljaka uspjela izjednačiti, a novu prednost gostima prije isteka treće četvrtine donio je Luongo. Radu je u zadnjoj četvrtini postigao jedini pogodak pa je susret završio podijelom bodova, ali i sa brojnim isključenim igračima. Kraj utakmice nisu dočekali niti Biljaka i Petković kod Mladosti, ni Alesani i Luongo kod Talijana.

Radu i Miloš zabili su po dva gola, a Biljaka, Petković i Buljubašić po jedan za Mladost.