U17: Europski prvaci napustili Čile

Francuska je napustila SP u Čileu...

Nakon europskih doprvaka Nijemaca, na Svjetskom prvenstvu igrača U17 ispali su europski prvaci Francuzi, od kojih  je bolja bila momčad Kostarike rezultatom 5:3.

Regularni dio susreta završio je bez postignutih golova, Dognat nije bio precizan u drugoj seriji, do Kostarikanci s druge strane nisu griješili te su na taj način zasluženo izborili četvrtfinale, gdje ih čeka Belgija.

U najboljih osam plasirao se i Ekvador, koji je s konačnih 4:1 svladao Rusiju. Ekvadorci su poveli već u trećoj minuti utakmice preko Pereire, Rusi se vraćaju zaslugom Čalova, ali samo minutu kasnije Južnoamerikanci zabijaju još jedan pogodak (Ciroza), što je bio i konačan rezultat.