U20: Hrvatska poražena i od Francuske

Hrvatska u sljedećem kolu igra protiv Bosne i Hercegovine.

U20 reprezentacija/ Foto: HKS

Nakon uvodnog poraza od Italije, Hrvatska je poražena i u drugom kolu. Bolja je bila Francuska 72:55.

Francuska – Hrvatska 72:55 (15:9, 21:16, 16:15, 20:15)

Hrvatska: Gulam, Boban, Božić 6, Bošnjak 11, Gabrić 8, Ćorić 10, Filipović, Žganec, Perić 5, Baćak 7, Radunić, Jukić 8.

Hrvatska je slično kao i protiv Italije, odigrala jednu tvrdu utakmicu na mali broj poena. Nažalost, niti ovog puta im se to nije isplatilo, a Francuzi su potpuno zasluženo slavili. Protivnici su se odvojili već u prvoj četvrtini i prednost nisu ispuštali do samog kraja.

Srebrni s nedavnog U19 Svjetskog prvenstva, Luka Božić, igrao je 30 minuta. Na našu žalost, odlično je bio iskautiran i potpuno je zaustavljen, a bez njega nismo imali šanse. Domagoj Bošnjak bio je najefikasniji s 11 poena.

Hrvatska danas ima dan odmora, a sutra u petak igramo bitnu utakmicu protiv reprezentacije Bosne i Hercegovine gdje je pobjeda imperativ.