U20: Mladi Vatreni u prijateljskoj utakmici svladali Ruse

Dobra pobjeda Hrvatske.

Hrvatska nogometna reprezentacija uzrasta do 20 godina upisala je pobjedu u prijateljskoj utakmici protiv Rusije. Pred 800-ak gledatelja jedini gol vrijedan minimalne, 1:0 pobjede, postigao je Darko Nejašmić.

Mladi Vatreni dominirali su susretom, posebno nakon isključenja Nenakhova u 26. minuti. Izabranici Roberta Jarnija do jedinog gola došli su u 45. minuti kada je Nejašmić iskoristio centaršut i poentirao za pobjedu.

Nastavak utakmice bio je isprekidan brojnim zamjenama, a ističe se prilika međimurskog nogometaša Darija Vizingera, kojemu je gostujući golman obranio pokušaj iz 64. minute. Iduću utakmicu Hrvatska igra na SRC Trate u Nedelišću za dva dana, 07. rujna od 17 sati.

Za Hrvatsku su nastupili: Šemper, Babić, Batarelo, Benko, Đurasek, Halilović, Hujber, Kalaica, Krajinović, Lišnić, Majcenić, Majić, Marasović, Mišković, Nejašmić Rubić, Soldo, Solomun, Špikić i Vizinger.