U20: Nova pobjeda mladih Vatrenih protiv Rusije, Nejašmić opet strijelac

Još jedna minimalna pobjeda.

Hrvatska juniorska U20 nogometna reprezentacija pred otprilike tristotinjak gledatelja na SRC Trate u Nedelišću upisala je još jednu pobjedu u prijateljskoj utakmici protiv Rusije.

Ponovno je rezultat bio minimalnih 1:0 za mlade Vatrene, koji su nešto lošije ušli u susret, u kojemu su Rusi stvarali dosta prilika u prvom dijelu, ali su bili neprecizni.

Puno bolji nogomet naših reprezentativaca gledali smo u nastavku. Izabranici Roberta Jarnija preuzeli su inicijativu, koja je urodila plodom u 71. minuti, a ponovno je strijelac, kao i prije dva dana, bio Darko Nejašmić. Vrijedi spomenuti kako je ponovno Rusija završila utakmicu s igračem manje, crveni karton gostima je Igor Križarić pokazao u 77. minuti.