Mladi Lokosi izborili 2. kolo

Juniorska Liga prvaka: Lokomotiva izborila 2. kolo

Lokomotiva u 2. kolu čeka boljeg iz dvoboja između Željezničara i Ludogoreca.

Lokomotiva U-19 izborila je plasman u 2. kolo juniorske Lige prvaka nakon što su u uzvratnom susretu 1. kola u Lučkom remizirali 2:2 protiv Dinama iz Bukurešta i tako obranili 2:0 pobjedu iz prve utakmice.

U 36. minuti bukureštanski Dinamo poveo je golom Florina Vasilea iz najstroće kazne. Međutim, već pet minuta kasnije Lokomotiva izjednačava golom Nikole Krajinovića nakon sjajnog solo prodora kroz obranu gostiju i odlične završnice za poravnanje rezultata na 1:1.

U 79. minuti gosti zbog isključenja Iona Gheorghea ostaju s igračem manje, ali i u takvoj situaciji gosti ponovo dolaze u vodstvo. Geani Cretu zabio je lijep pogodak iz slobodnog udarca u 87. minuti. Do kraja susreta mladi Lokosi dolaze do konačnih 2:2 preko Marka Vranjkovića u 90. minuti.

Momčad, koju vodi bivši reprezentativac Jerko Leko, u 2. kolu će igrati protiv boljeg iz susreta Željezničara i Ludogoreca. Prvi susret je završio 1:1, a uzvrat je na rasporedu danas u 18 sati.