Ukrajinsko prvenstvo: Nikola Kalinić strijelac u visokoj domaćoj pobjedi Dnjipra protiv Karpate

Kalinićev Dnjipro je pred svojim navijačima pobijedio Karpate iz Lavova 4:0, a hrvatski je reprezentativac u 83. minuti postavio konačni rezultat

Nikola Kalinić/Getty Images

Hrvatski napadač Nikola Kalinić upisao se među strijelce u utakmici 4. kola ukrajinskog prvenstva. Kalinićev Dnjipro je pred svojim navijačima pobijedio Karpate iz Lavova 4:0, a hrvatski je reprezentativac u 83. minuti postavio konačni rezultat.

Prvi gol za domaćina postigao je Bruno Gama (47′), da bi na tada na scenu stupio dvostruki strijelac Šahov (65′, 74′), koji je potom asistirao Kaliniću za četvrti pogodak.

Kalinić je u igru ušao u 77. minuti, dok je drugi hrvatski reprezentativac u redovima Dnjipra Ivan Strinić odigrao svih 90 minuta. Mladen Bartulović je pobjedi svoje momčadi svjedočio s klupe za rezervne igrače.