Ulaznice za utakmicu između Juventusa i Barcelone rasprodane u svega nekoliko minuta

Samo nekoliko minuta bilo je potrebno da se rasprodaju sve ulaznice za utakmicu četvrtfinala Lige prvaka između Juventusa i Barcelone. Torinska momčad danas je pustila u opticaj ulaznice za prvi susret, koje su gotovo istog trenutka i planule.

Očekuje se tako da će Stara dama imati nevjerojatnu podršku s Juventus stadiona, a na krilima navijača pokušat će se revanširati Blaugrani za poraz od 3:1 u finalu istog natjecanja od prije dvije godine.

Naravno, za uzvrat se očekuje puni Camp Nou, pogotovo ako momčad Luisa Enriquea ne bude napravila dobar rezultat u Torinu. Naime, svi smo već dobro upoznati s atmosferom na najvećem europskom stadionu ukoliko Barcelona u uzvrat ulazi s negativnim rezultatom. Posljednji put to se dogodilo u osmini finala u kojoj je, sada već u opjevanoj utakmici, Barcelona sa 6:1 pobijedila i izbacila Paris Saint-Germain.

Prvi susret između Juventusa i Barcelone na rasporedu je 11. travnja, dok je uzvrat dva tjedna kasnije.